NUJNO OBVESTILO !!!!!!

12.03.2020 16:14:50
Tajništvo

NUJNO OBVESTILO

Obveščamo vas, da je na Čebelarski zvezi Slovenije večini zaposlenim odrejeno delo na domu. Na sedežu Čebelarskega centra Slovenije bo dosegljiva praviloma le ena oseba. Zaposleni bodo  v primeru, da ne bodo koristili dopusta, dosegljivi v času uradnih ur po e- pošti in na mobilnih telefonskih številkah.

URADNE URE PO TELEFONU ALI E-NASLOV:
- Ponedeljek -sreda: 8h do 15h
- Četrtek: 8h do 17
- Petek: 8h do 13h

KONTAKTNE INFORMACIJE ZAPOSLENIH:
Predsednik ČZS: Boštjan Noč, predsednik: 040/436 512, nocb@czs.si
Vodja služb ČZS: Lidija Senič, vodja služb ČZS: 040/436 515, lidija.senic@czs.si
Priznana rejska organizacija: Peter Kozmus, strokovni vodja PRO: 041/352 997, peter.kozmus@czs.si
Opazovalno-napovedovalna služba: Aleš Bozovičar, opazovalec in napovedovalec čebeljih paš: 041/644 217, ales.bozovicar@czs.si,
Svetovalci specialisti za tehnologijo čebelarjenja:
Vlado Auguštin:  040/436 516, vlado.augustin@czs.si
Simon Golob: 030/604 015, simon.golob@czs.si
Svetovalci specialisti za ekonomiko
Tanja Magdič: 040/436 513, tanja.magdic@czs.si
Nataša Klemenčič Štrukelj: 040/436 518, natasa.klemencic.strukelj@czs.si
Svetovalci specialisti za zagotavljanje varne hrane
Andreja Kandolf Borovšak: 040/436 514, andreja.kandolf@czs.si
Nataša Lilek: 040/436 519, natasa.lilek@czs.si
Tomaž Samec: 040/436 517, tomaz.samec@czs.si
Uredništvo: Marko Borko, urednik: 051/637 204, marko.borko@czs.si
Tajništvo: info@czs.si 
Barbara Dimc, tajnik: 041/ 370 -409 , barbara.dimc@czs.si
Ines Zajc Žunić, poslovna sekretarka: 041/337 854, ines.zunic@czs.si
Zlatica Kovačevič, administrativna delavka: 030/604 009, zlatica.kovacevic@czs.si
Računovodstvo:
Petra Stropnik, računovodkinja: 031 506 764, petra.stropnik@czs.si

Boštjan Noč, predsednik