Organizacija


PREDSEDNIK
Boštjan Noč 
Selo 42
4274 Žirovnica


email: nocb@czs.si
email: bostjan.noc@telemach.net
PODPREDSEDNIKI  

I. Podpredsedniki Čebelarske zveze Slovenije:
Ga. Marija Sivec
G. Marko Alauf
G. Janez Vencelj
G. Matej Kotnik

II. Pooblaščenca predsednika Čebelarske zveze Slovenije: 
G. Miha Metelko:
Ga. Stanka Subotič
Ga. Tatjana Vedlin
G. Karl Vogrinčič
UPRAVNI ODBOR 2020-2024
 

Z.š

Volilni okoliš

Ime

Priimek

Naslov

Pošta

1.

Primorski

Tilen

Koleša

Popovičeva ulica 7

1000 Ljubljana

2.

Notranjski

Franko

Dolgan

Narin 101

6257 Pivka

3.

Obalno-kraški

Zorko

Šabec

Prešernova 46

6250 Ilirska Bistrica

4.

Celjski

Tomaž

Lesnjak

Mali Vrh 59

3327 Šmartno ob Paki

5.

Tomaž

Gorenšek

Ilirska ulica 2

3211 Škofja vas

6.

Gorenjski

Anže

Perčič

Senično 27

4274 Križe

7.

Matjaž

Pogačnik

Žirovnica 87

4274 Žirovnica

8.

Posavski

Anton

Urek

Pleterje 16/b

8272 Zdole

9.

Belokranjski

Vid

Dragoš

Boginja vas 1

8332 Gradac

10.

Dolenjski

Anton

Koželj

Adamičeva 5

1293 Šmarje-Sap

11.

Koroški

Rudolf

Vogel

Prisoje 84

2391 Prevalje

12.

Zasavski

Štefan Otmar

Brvar

Gabrsko 63 b

1420 Trbovlje

13.

Ljubljanski

Andrej

Jus

Prelog Breznikova 30

1230 Domžale

14.

Rok Janez

Šteblaj

Merčnikova 4

1000 Ljubljana

15.

Tomaž

Marolt

Celovška c. 161

1000 Ljubljana

16.

Pomurski

Marjan

Časar

Čentiba, Glavna ulica 1

9220 Lendava

17.

Janez

Vencelj

Stara cesta 25

9240 Ljutomer

18.

Podravski

 

Stanislav

Kitak

Prvenci 19

2281 Markovci

19.

Miran

Pregl

Ptujska cesta 31

2904 Miklavž na Dravskem polju

NADZORNI ODBOR 2020-2024

z.š.

Ime

Priimek

Naslov

Pošta

 

1.

Helena

Žvab

Stritarjeva ulica 4

8000 Novo mesto

predsednica

2.

Janko

Prebil

Lubgojna 19

1354 Horjul

član

3.

Jakob

Presečnik

Podvrh 31

3330 Mozirje

član

4.

Ivan

Oven

Sadinja vas 12

1261 Ljubljana Dobrunje

član

5.

Anton

Žnidaršič

Podlož 12

1386 Stari trg pri Ložu

član

ČASTNO RAZSODIŠČE 2020-2024

z.š.

Ime

Priimek

Naslov

Pošta

1.

Simon

Kitek

Ljubnica 51

3205 Vitanje

2.

Milan

Mernik

Cesta na Roglo 18

3214 Zreče

3.

Leopold

Sešlar

Podlipovica

1411 Izlake

4.

Viktor

Pešelj

Livold 4a

Kočevje

5.

Sandi

Marolt

Cankarjeva ulica

4240 Radovljica


KOMISIJE ČZS
 
1. PREDSEDNIK IN ČLANI STROKOVNEGA SVETA PRIZNANE REJSKE ORGANIZACIJE:
Koordinator zaposlenih: dr. Peter Kozmus
Koordinator med komisijami: pooblaščenec predsednika Miha Metelko
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Miha Meteklo Predsednik
2. Marko Hrastelj Član
3. Marijan Moravec Član
4. Slavko Lešek Član
5. Robert Bali   Član
6. Štefan Rozman Član
7. Predsednik komisije za vzrejo matic- Mitja Nakrst Član
8. Predstavnik KIS- Janez Prešern Član
9. Peter Kozmus Član
  
2.ČLANI PROGRAMSKO- IZDAJATELJSKEGA SVETA :
Koordinatorica zaposlenih: Lidija Senič
Koordinator med komisijami:  pooblaščenka predsednika Tatjana Vedlin
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Tatjana Vedlin Predsednica po pooblastilu predsednika
2. Rudi Vogel Član UO ČZS
3. Tomaž Gorenšek Član UO ČZS
4. Marjan Časar Član UO ČZS
5. Katja Kosajnč Korez Članica
6 Mateja Šeliga Članica
  
3. ČLANI  UREDNIŠKEGA ODBORA:
Koordinator zaposlenih: Marko Borko
Koordinatorica med komisijami: podpredsednica Marija Sivec
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Marko Borko Urednik
2. Vladimir Fajdiga Član
3. Brane Borštnik Član
4. Anton Žakelj Član
5. Janez Gregori Član
6. dr. Andreja Kandolf Borovšak Članica
7. Predstavnik VF NVI-Mira Jenko Rogelj, dr. vet.med Članica
   
4.  PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA ODLIKOVANJA IN NAGRADE:
Koordinator zaposlenih: Barbara Dimc

Koordinator med komisijami: podpredsednik Matej Kotnik
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Štefan Otmar Brvar Predsednik, član UO ČZS
2. Jože Škulj Član
3. Ludvik Kordež Član
4. Janez Burkeljca Član
5. Janez Tehovnik Član
  
5. PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA ORGANIZACIJSKE IN PRAVNE AKTE: 
Koordinator zaposlenih: Barbara Dimc
Koordinator med komisijami: podpredsednik Janez Vencelj
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Rok Janez Šteblaj Predsednik, član UO ČZS
2. Vid Dragoš Član UO ČZS
3. Blaž Guna Član
4. Jakob Presečnik Član
5. Tomaž Svete Član
  
6.   PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA IZOBRAŽEVANJE:
Koordinator zaposlenih:  Marko Borko
Koordinator med komisijami: pooblaščenka predsednika Tatjana Vedlin
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Andrej Jus Predsednik, član UO ČZS
2. Vladimir Fajdiga Član
3. Špela Paš Članica
4. Suzana Pacek Članica
5. Rudi Vogel Član
  
7.  PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA TEHNOLOGIJO ČEBELARJENJA IN VARNO HRANO:
Koordinatorica zaposlenih: dr. Andreja Kandolf Borovšak
Koordinator med komisijami: podpredsednica Marija Sivec
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Anže Perčič Predsednik, član UO ČZS
2. Janez Nagode Član
3. Štefan Šemen Član
4. Rok Blokar Član
5. Srečko Rozina Član
  
8.  PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA EKONOMIKO ČEBELARJENJA:
Koordinatorica zaposlenih:  Tanja Magdič

Koordinator med komisijami: podpredsednica Marija Sivec
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Anton Urek Predsednik, član UO ČZS
2. Boris Seražin Član
3. Tomaž Šauperl Član
4. Aleš Peček Član
5. Rado Majdič Član
  
9. PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA » SLOVENSKI MED Z ZAŠČITENO GEOGRAFSKO OZNAČBO «:
Koordinatorica zaposlenih:  dr. Nataša Lilek
Koordinator med komisijami:  podpredsednik Marko Alauf
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Marjan Časar Predsednik, član UO ČZS
2. Zvonko Sedmak Član
3. Tanja Kavčič Članica
4. Bojan Gavez Član
5. Vlado Vogrinec Član
  
10.  PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA EKOLOŠKO ČEBELARJENJE:
Koordinator zaposlenih:  Vlado Auguštin

Koordinator med komisijami:  pooblaščenec predsednika Miha Metelko
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Franko Dolgan Predsednik, član UO ČZS
2. Janez Vertič Član
3. Vesna Fabjan Članica
4. Bojan Pavlin Član
5. Jožef Bauman Član
  
11. PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA OCENJEVANJE IN UPORABO ČEBELJIH PRIDELKOV:
Koordinatorica zaposlenih: dr. Nataša Lilek
Koordinator med komisijami: podpredsednik Janez Vencelj
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Zorko Šabec Predsednik, član UO ČZS
2. Franc Tratnjek Član
3. Jakob Madjar Član
4. Bojan Pavlin  Član
5. Klavdijo Babič Član
  
12. PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA ALTERNATIVNE OPRAŠEVALCE:
Koordinator dela: dr. Danilo Bevk

Komisija je sestavljena izmed ljubiteljev alternativnih opraševalcev, ki tudi predlagajo sestav komisije.  
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. dr. Anton Gradišek Predsednik komisije
2. dr. Janez Grad Član
3. Blaž Koderman Član
4. mag. Aljaž Jenič Član
5. Tomaž Oštir Član
6. Blažka Brešan Članica
7. Jurij Nabergoj Član
8. dr. Danilo Bevk Član

13.  PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA APITERAPIJO:
Koordinatorica zaposlenih : dr. Andreja Kandolf Borovšak
Koordinator med komisijami: pooblaščenec predsednika Karl Vogrinčič
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Matjaž Pogačnik Predsednik, član UO ČZS
2. Vlado Pušnik Član
3. Dr. Stanko Srčič Član
4. Ivan Gazvoda Član
5. Nika Pengal Članica
  
14.  ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA VZREJO ČEBELJIH MATIC:
 Koordinator Zaposlenih:  Tomaž Samec
Koordinator med komisijami: pooblaščenec predsednika Miha Metelko
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Mitja Nakrst Predsednik komisije
2. Janez Dremelj Član
3. Janko Bukovšek Član
4. Zorko Šabec Član UO ČZS
5. Erik Kapun Član
  
15.  PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA IZKORIŠČANJE ČEBELJIH PAŠ:
Koordinator zaposlenih : Aleš Bozovičar

Koordinator med komisijami: podpredsednik Janez Vencelj
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Miran Pregl Predsednik, član UO ČZS
2. Gregor Lužar Član
3. Jure Justinek Član
4. Kristjan Kavčič Član
5. Dejan Tadej Posl Član
  
16. PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA ČEBELARSKO KULTURNO DEDIŠČINO:
Koordinator zaposlenih: Barbara Dimc
Koordinator med komisijami: pooblaščenka predsednika Stanka Subotič
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Tomaž Marolt Predsednik, član UO ČZS
2. Anton Tomec Član
3. Mihaela Kavčič Članica
4. Franc Hergan Član
5. Tomaž Kokl Član
6. Verena Štekar Vidic Članica
  
17.  PREDSEDNIK IN ČLANI DELOVNE SKUPINE UO ČZS ZA  ZDRAVSTVENO VARSTVO ČEBEL:
Koordinator zaposlenih: Vlado Auguštin
Koordinator med komisijami: podpredsednica Marija Sivec
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Tilen Koleša Predsednik, član UO ČZS
2. Aleš Gramc Član
3. Franc Podrižnik Član
4. Dr. Stanko Srčič Član
5. Zoran Klinkon Član

18.  PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA  "PODMLADEK ČZS":
Koordinator zaposlenih: Simon Golob
Koordinator med komisijami: pooblaščenka predsednika Stanka Subotič
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Stanislav Kitak Predsednik, član UO ČZS
2. Blaž Sobočan Član
3. Vid Glinšak Član
4. Patricija Ratej Članica
5. Jure Andrejka Član


19.  PREDSEDNIK IN ČLANI KOMISIJE UO ČZS ZA  TRŽNO USMERJENE ČEBELARJE:
Koordinator zaposlenih: Nataša Klemenčič Štrukelj
Koordinator med komisijami: podpredsednica Marija Sivec
Z.š. Ime in priimek      Funkcija
1. Anton Koželj Predsednik, član UO ČZS
2. Dušan Božič Član
3. Štefan Šemen Član
4. Robert Bali Član
5. Mitja Smrdel Član